• +90 212 706 15 16
  • Konum Bilgisi

Access Bars Eğitimi

Access Bars Eğitimi

Access Bars hakkında sıkca sorulan sorular

01. BARS NEDİR?

Barlar başımızda bulunan ve 32 noktadan oluşan bir dizindir. Bu noktalara hafifçe dokunularak beynimizde ve bedenimizde sıkışıp kalan eski enerjiler serbest bırakılır, bu sayede muhteşem ve çok kolay bir değişim dönüşüme olanak sağlanır.

02. BARS SEANSLARI NE YAPAR?

Barlar herhangi bir yaşamımız esnasında beynimizde elektriksel olarak depolanan tüm değerlendirmeleri, düşünceleri, hisleri, duyguları, kararları, yargılamaları ve inançları bulup serbest kalmalarını sağlar. Serbest bırakma süreci Barlara dokunulduğu zaman oluşur, bir başka söyleyiş biçimiyle bu dokunuşlar sayesinde birikmiş çöpler atılır.

Evinizde sigorta atması sonucu aniden elektrik kesildiğini düşünün, sigortayı bağladığımızda yada otomatik şalteri kaldırdığımızda elektrik nasıl geliyorsa, Barlara dokunulduğunda da ışıklarınız yanar. Evrenin enerjisini kullanıma hazır hale gelirsiniz. Evrenin enerjisini kullanmak daha huzurlu, daha kolay, daha neşeli ve ihtişamlı bir yaşam sürmeniz sonucunu doğurur.

Bio geri besleme uzmanı pek çok doktor bir saatlik seansların sonunda beyin dalgalarının Beta dalgalardan çok daha rahat olan Teta dalgalara dönüştüğünü raporlamışlardır. Bu konu hakkında çalışmalar yapan bizler şanslıyız, çünkü yıllardır biliyoruz ki Access Bars uygulamaları beynin elektriksel fonksiyonlarını değiştirebilmektedir.

03. BARS SEANSINDAN SONRA NELER BEKLENEBİLİR?

Her seans birbirinden farklıdır. Oluşacak en kötü netice bedeninize muhteşem bir masaj yapılmış gibi rahatlayacaktır. Olabilecek en iyi sonuç ise tüm yaşamınız değişebilecektir.

En çok raporlanan sonuçlar;

* artan bir huzur ve rahatlık duygusu,
* geçmişte bizi çok fazla sarsan, üzen konulara daha az tepki verme,
* daha derin olan ve daha dinlenmiş kalkılan uyku süreci,
* seans öncesinde sizi rahatsız, huzursuz eden bir konunun, seans sonrasında sizi hiç bir şekilde etkilememesi.

04. BARS SEANSININ ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Seans bir kez uygulandığında Barlar çalışmaya başlar ve sonsuza dek enerjiyi serbest bırakmaya devam eder. Sonraki her seansta netice daha dinamik olarak ortaya çıkar. En etkileyici neticelerin 3 – 4 hafta sonra oluştuğu eğilimi gözlenmiştir.

05. SEANSLAR HANGİ SIKLIKLA YAPILMALI?

Bu tamamen size kalmıştır. Kendinizi ne kadar iyi hissetmek isterdiniz? Yaşamınızın daha ne kadar kolay olmasını isterdiniz? Bazı eğitmenler herkesin neden her gün seans talep etmediklerini merak etmektedirler ! Gözlemlenen en uygun sıklık haftada bir uygulanmasıdır. Aslında ne zaman stresli, huysuz hissediyorsanız veya yaşamınızı çözümlemekte güçlük çekiyorsanız Bars seanslarından yararlanabilirsiniz.

Çok önemli bir şok, darbe veya herhangi bir enerji sıçraması sonrası da Bars seansı için uygun zamanlardır.

06. BARS UYGULAMALARINDAN KİMLER YARAR SAĞLAR?

Bu seanslardan, seans süresince hareketsiz bir şekilde yatmaya gönüllü olan herkes yararlanabilir. Bazılarımız rahatlamanın değerini bilmeyebilirler ve bunu zaman kaybı olarak düşünürler, bazılarımızda özellikle yaşamlarını değiştirme ve geliştirme konusuna ilgi duyanlar bu seanslara daha hevesli olacaklardır.

07. ÇOCUKLARA VE BEBEKLERE BARS SEANSI UYGULANABİLİR Mİ?

Çocuklar ve bebekler bu seanslardan olağanüstü şekilde yararlanırlar. Onlar yetişkin insanlara gore daha bariyerizdir, peki bu ne anlama gelmekte dir? Bebeklerin ve çocukların bedenlerinde ve var olmalarındaki hızlı değişimlere çok daha fazla gönüllü olmalarıdır.

Çocuklarda Bars seansları çok daha hızlı yapılabilir. Seans sürecinde sıklıkla tutulan noktanın yeterli sürede tutulduğunu ve ne zaman diğer noktaya geçilmesi gerektiğini söylerler. Bebekler ise çok daha hızlıdır.

08. ÇOCUKLAR BARS UYGULAMALARINI ÖĞRENEBİLİRLER Mİ?

Kesinlikle, çünkü çocukların nelerin olası nelerin olanaksız olduğu hakkında çok az kafa yorarlar, onlar uygulamayı çok daha güçlü ve çok daha az kısıtlamayla yaparlar. Çocuklar beden olarak küçük olmakla birlikte sıklıkla etraflarındaki yetişkinlerden daha büyük ve daha güçlü olmaya gönüllüdürler.

Çocukların bulundukları odadaki tüm dikkatleri üzerlerine çektiklerini hiç görmediniz mi?

09. KİMLER BAŞKALARINA BARS UYGULAMASI YAPABİLİR?

Bars uygulama eğitimi alan herkes yapabilir. Herhangi bir sağlık bakımı, anatomi veya masaj terapi eğitimi almış olması veya böyle bir tecrübeye sahip olması gerekmez. Bütün yapılacak şey bu eğitimi almaya istekli ve gönüllü olmak ve bir günlük eğitime katılmaktır.

10. SEANSI NEREDE ALABİLİRİM?
Beylikdüzü ofisimizde.Bilgi ve randevu için 0552 618 1647

11. BARS NEREDEN GELMİŞTİR?

1990 yılında Access Consciousness’in kurucusu Gary Douglas tarafından kanal olunarak gelmiştir. Bundan önce var olmamıştı.

12. YAŞLILAR, HASTALAR, ENGELLİLER BU SEANSLARDAN YARARLANABİLİR Mİ?

Evet yararlanabilirler.

13. HAMİLELİKTE SEANS UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

Hiç şüphesiz uygulanabilir, yine de doktorunuzdan görüş almanız yerinde olacaktır. Hamilelikleri esnasında özellikle düzenli olarak Bars seansı alan kişilerde doğumun çok daha kısa sürede ve kolayca doğum yaptıkları ve çoğunluğunun sezaryenden kaçındığı rapor edilmiştir.

14. BİR BARS SEANSI NE KADAR SÜRER?

Normal bir Bars Seansı 60 – 90 dakika arasında sürer. Süre kişiden kişiye değişmekle birlikte uygulamanın 20 dakika yapılmış olması bile hiç yapılmamış olmasından daha yararlı olacaktır.

15. BARS SEANSININ MALİYETİ NEDİR?

Bu tamamen seansı veren uygulayıcıya aittir. Tamamı bağımsız uygulamacılar olup kendi fiyatlarını kendileri belirlemektedir. Bazıları zaman zaman bu uygulamanın tamamını ya da bir bölümünü hediye olarak verebilirler. Uygulamacıları çeşitli zihin ve beden fuarlarında daha düşük tanıtım fiyatlarıyla uygulama yaparken bulabilirsiniz. Bazı uygulamacılar tanıtıma özel günler veya geceler düzenleyerek indirimli tanıtım fiyatlarıyla uygulama yapabilirler.

16. BARS SEANSLARININ UZUN DÖNEM ETKİLERİ NELERDİR?

Düzenli olarak Bars uygulaması alanlar yaşamlarını daha kolay ve daha iyi koşullarda sürdürdüklerini rapor etmişlerdir.

17. MUTLAKA BİR DEFADAN FAZLA MI YAPILMALI?

Access ve Bars uygulamalarının sayısı tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Herhangi bir sayıda yaptırmaya zorunlu değilsiniz. Bu seansların etkilerinden en fazla yarar sağlayanların uygulamaları düzenli olarak yaptıranların tecrübelerinden anlaşılmaktadır. Seçim sizin.

18. BARS SEANSLARI ZİHİNSEL VE PSİKOLOJİK SORUNLARI ETKİLER Mİ?

Zihinsel ve psikolojik sorunları olup ilaç kullanmakta olan pek çok kişi yaşamlarında şaşırtıcı değişimleri deneyimlediklerini ve kullandıkları ilaçları bırakma eğiliminde olduklarını raporlamışlardır. Ancak bizim tavsiyemiz kullanmakta olduğunuz ilaçları kesmeden önce mutlaka doktorunuza danışmanızdır.

19. BARLAR NASIL ÇALIŞIR? BARLAR HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ZARARLI MIDIR?

Hayır, uygulamayı yanlış yapmak olanaksızdır, ve Bars uygulamaları ile kimseye zarar veremezsiniz.

20. BARS SEANSININ UYGULANMAMASI GEREKEN HERHANGİ BİR KİMSE VAR MIDIR?

Sadece bu deneyimi yaşamaya gönüllü olmayanlar ve bu konuya ilgi duymayanlar.

21. BARS SEANSLARINDAN NE ELDE EDECEĞİMİZİ NE BEKLEDİĞİMİZİ NASIL BİLECEĞİZ?

Bilemeyeceksiniz ! Her Bars seansı birbirinden farklıdır ve sonunda ne olacağı konusunda tahmin yürütmenin herhangi bir yöntemi yoktur. Bu konudaki en iyi öngörü daha öncede belirttiğimiz gibi en kötü netice bedeninize harika bir masaj yapılmış gibi hissedersiniz, en iyi netice ise bütün yaşamınızın değişebileceğidir.

22. BARS SEANSLARI FİZİKSEL RAHATSIZLIKLARI VE AĞRILARI GİDEREBİLİR Mİ?

Barlar farkındalığı kolaylaştırır. Farkındalık, bu saydıklarımızın herhangi birini değiştirebilir. Bazı fiziksel rahatsızlıklar tek bars seansında değişmiştir -ki buna omurga eğrilikleri dahildir. Bir vakada 2-2,5 cm. lik boy kazanımı rapor edilmiştir. Doktorların ameliyat önerdiği bir vakada ( “pigeon-toe” ayak parmaklarının içe doğru kıvrık olduğu fiziksel rahatsızlık ) Bars seansları ile iyileşme sağlanmıştır. Bedenimizin tüm bölgelerindeki acı ve ağrıların giderilmesinde Bars seanslarının sıklıkla gözlemlenen faydaları olmuştur. Pek çok uygulayıcı Bars seanslarını Access’in diğer donanımlarıyla birlikte kullanarak daha ciddi rahatsızlıkların giderilmesi için çalışmaktadır.

23. HERHANGİ BİR RAHATSIZLIĞIN İYİLEŞMESİ İÇİN KAÇ BARS SEANSININ GEREKLİ OLDUĞUNU NASIL BİLECEĞİZ?

Bunu da bilemeyeceksiniz ! Belirtiler ve hastalık bedeninizin istenmeyen koşulları oluşturan düşünceleri, hisleri, duyguları, inançları, kararları ve yargılamaları bırakmaya hazır olunca giderilecektir.
Süreç, doğrusal bir süreç değildir, yani aynı belirtiler ve rahatsızlık için bir kişide tek seansta netice alınabileceği gibi, bir başka kişide netice daha fazla seans sonucu alınabilir ve bunda herhangi bir yanlışlık yoktur. Sadece farklıdır. Buna rağmen bir Bars seansının belli bir konuya yönlendirilmesi mümkündür. Netice seans uygulanan kişi ve bedeni tarafından belirlenecektir.

24. BARS SEANSI SÜRECİNDE YATMAK ZORUNDA MIYIZ?

Yatmak şart değildir ancak hem uygulamacı ve hemde uygulama yapılan için en rahat koşulları oluşturur. Düz yatmak uygulanan için bir sorun oluşturuyorsa o zaman yatar koltuklar veya şezlonglarda Bars seansları için kullanılabilir

scroll up