• +90 212 706 15 16
  • Konum Bilgisi

Biz Kimiz

Biz Kimiz


                                                                   NİMET ÖZKAN   

(EFT Uzmanı ve Eğitmeni & EMO& Modern Stres Yönetimi ve Access Bars Eğitmeni)  


1983 İstanbul doğumlu Evli ve 1 erkek çocuk annesiyim. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Yaklaşık 17 yıllık iş tecrübesi arasında yöneticilik deneyimine sahibim. Birçok farklı şirketlerde ve çeşitli faaliyet alanlarında görevler aldım.

Ardından bu konuda uzmanlaşma kararı alarak Çok değerli egitmenimiz Gülcan Arpacıoğlu ile bu yolda ilerleme kararı aldık .Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Önce (eski adıyla) The AMT onaylı EFT Master uzman uygulayıcı oldum. Sonrasında ise yine The GOE onaylı Eğitmenlik sertifikası alarak eğitmen oldum.

GOE Lisanslı EMO TRANCE MET PRO ve Modern Stres Uzmanı ve Eğitmeniyim.Ayrıca Access Bars ,Reiki Ve infovizyon Eğitimlerinide aldım.

Seanslarımda TAT uygulamalarıda yapmaktayım.Suanda  Uluslararası sertifikalı EFT Fondiaton Ve EFT Master EMO Trance ve Modern Stres Yönetimi Egitimleri yanı sıra katılım setifikalı Şirketlere özel oluşturdugumuz motivasyon  ve başarı seminerleri vermekteyim.Ayrıca kurumsal şirketlere ve stresi yönetmek isteyen kişilere danışmanlık ve eğitimler vermekteyim. GOE Tarafından düzenlenen En çok eğitim veren eğitmenler arasında çok kez Dünya şampiyonu olduk.Bunda katkısı olan ögrencilerimize de yürekten teşekkür ederiz.

Uzun zamandır bireysel seanslar almaktayız. İnsanlara EFT'nin küçük dokunuşlarla nasıl büyük mucizeler yaratabildiğini izlemenin gurunu ve sevincini yaşamaktayız. Bunun manevi mutluluğunu anlatmam oldukça zor.

EFT, kişinin enerji bedeninde oluşmuş duygusal tıkanıklıkların açılmasında kullanılan hızlı ve etkili bir yöntemdir. Uygulamaların kökeni, binlerce yıllık akupunktur ve akupresur yöntemlerine dayanır. Bugün çok sayıda psikolog ve tıp doktoru çeşitli rahatsızlıkların ortadan kaldırılmasında EFT'den yararlanmaktadır.

Herhangi bir yan etkisi olmayan, güvenli bir yöntemdir. Bu sebeple EFT Yöntemi ile Bir çok danışanım hayatlarında büyük değişimler yaşıyor.Bunun Manevi huzuru gerçekten çok güzel.

Herkesi EFT ile en azında 1 kere tanışmaya EFT STATİON'a davet ediyorum, Çünkü çok büyük sorun olarak bildiğimiz şeyler aslında sadece bir duygu blokajından ibarettir ve bunlar EFT ile çok kolaydır.

Sevgiyle kalın...


 

  ERKAN ÖZKAN

(EFT Eğitmeni- EFT Uzmanı &  Modern Stres Yönetimi Eğitmeni)  

1976 İstanbul doğumlu Evli ve 1 erkek çocuk babasıyım. İzzet Baysal Üniversitesi Ekonomi Mezunuyum. Yaklaşık 20 yıllık profesyonel iş tecrübesi arasında Birçok farklı konuda ve çeşitli faaliyet alanlarında görevler aldım.

EFT ile ilk kez kendi yaşadığım bir sorun Nedeniyle tanıştım. Modern Tıp yöntemleri ile yeterince ilerleyemediğimi görünce yoğun bir araştırma maratonu sonrası EFT ile karşılaştım. EFT uygulaması ve çalışması çok basit bir yöntem, yapım gereği önce bu kadar basit bir şeyin nasıl bu kadar etkili olabileceğini çok sorguladım ve sonunda anladım ki; bizlere en iyi gelen şeyler aslında hep basit olanlardır, eğer bu böyle olmasaydı bu denli teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak için geliştiremezdik. Teknolojinin temelinde sadece hayatı kolaylaştırmak ve basitleştirmek arzusu vardır. 

Elbette mühendislik olarak değilde  kullanım olarak basitlikten bahsediyorum. EFT nin arkasında ise 5000 yıllık bir bilgi birikimi var ve biz bu büyük bilginin sadece en yalın ve bize gerekli olan bugünkü şeklini almış halini kullanıyoruz. 

Uzun lafın kısası EFT ile tanışmak benim için dönüm noktası oldu ve bu konuda bir çok deneyim ve tecrübe sahibi oldum. 
Ardından bu konuda uzmanlaşma kararı alarak önce The AMT (GEO) onaylı EFT Master uzman uygulayıcı sonrasında ise Eğitmenlik Sertifikasını da alarak eğitmen oldum. 

Ayrıca Pozitif EFT, Energy EFT Foundation ve TAT , Modern Stres Yönetimi Sertifikalarınada  sahibiyim. Uzun zamandır bireysel seanslarla insanların sıkıntılarına yardımcı olmaktayım. İnsanlarda EFT'nin küçük dokunuşlarla nasıl büyük mucizeler yaratabildiğini izlemenin gurunu ve sevincini yaşamaktayım. Bunun manevi olarak bana verdiğimi mutluluk paha biçilemez. 

Sizleri de EFT ile tanışmaya davet ediyorum.

Sevgiyle kalın...


İlgili Anahtar Kelimeler: erkan özkan,nimet özkan,eft uzmanı,eft uzmanlarıBiz Kimiz nedir,
scroll up